آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
خانه » جدید 95 » ویژگی های سال ۹۷ + خصوصیات

ویژگی های سال ۹۷ + خصوصیات


ویژگی های سال ۹۷ + خصوصیات

در این پست به ویژگی و خصوصیات سال ۱۳۹۷ خواهیم پرداخت،و هر آنچه را که شما از این سال ابید بدانید را به شما خواهیم گفت.

ویژگی های سال 97 + خصوصیات

ویژگی های سال ۹۷ + خصوصیات

سال ۱۳۹۷ سال چه حیوانی است؟ سال ۲۰۱۸ سال کدام حیوان است؟سال ۹۷ چگونه سالی خواهد بود.ویژگی های این سال،رنگ سال ۹۷ چه رنگی خواهد بود،چه اتفاقات مهمی در این سال قرار است اتفاق بیافتد.

سال ۱۳۹۷ سال سگ می باشد

سگ از جمله ان حیواناتی است که زیرگونهٔ اهلی گرگ‌ها می باشد،همچنین سگ اولین جانوری است که به دست انسان اهلی شد. سگ‌ها از جمله متنوع‌ترین حیواناتی هستند که میراث چند هزار دارند،همچنین سگ‌ها نقش‌های مختلفی را در جوامع انسانی بر عهده گرفته‌اند و اسنان ها از ابتدا از این حیوان به عنوان شکار، گله‌داری، بارکشی، محافظت، کمک به پلیس و نیروهای نظامی، همراهی و کمک به اشخاص دچار ناتوانی استفاده کرده‌اند. در بعضی فرهنگ‌ها و کشور ها  از سگ به عنوان یک منبع غذایی هم استفاده شده‌است. در سال ۲۰۱۰ برآورد شده که بیشتر از ۵۰۰ ملیون قلاده سگ در جهان زندگی میکنند.

 

 

ویژگی های سال 97 + خصوصیات

ویژگی های سال ۹۷ + خصوصیات

 

ویژگی متولدین سال سگ

ویژگی های این موجود این است که این حیوان غمناک و نگران به نظر می رسد.
سگ حیوانی غمناک و نگران است، همیشه و در هر زمانی حالت دفاعی به خود می گیرد و لحظه ای این حالت را ترک نمی کند. این حیوان  همیشه در حال نگهبانی است و به صورت  هوشیارانه و دقیق اطراف خود را زیر نظر میگیرد.
یکی دیگر از ویژیگی های این حیوان این است که موجودی درون گراست که به سختی احساسات واقعی خود را به روز می دهد  و آن هم زمانی است که حقیقتا ضرورت این کار را احساس کند. او بیش از خد یک دنده است و می داند که چه می خواهد.
این حیوان بیش از هر کس به کلیات موضوع توجه نمی کند و در جزئیات مسائل غرق می شود و مرتب انتقاد می کند. به نظر می رسد که او در برخورد با هر چیز، بی برو و برگشت، دنبال عیوب می گردد؛ چرا که در واقعیت بدبین ترین موجود دنیا می باشد.
او همواره بیشتر از دیگران علیه بی عدالتی فریاد می زند؛ زیرا شجاعت این کار را دارد،این موجود گاهی نیز  کمی گوشه گیر و بی اعتنا مش شود.

 

رنگ سال ۹۷ چه رنگی می باشد.

هر ساله در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ آن سال در سایت های معتبر قرار می گیرد و مردم با شرکت در نظرسنجی آن رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب میکند و بعد از آن از آ« رنگ در تمامی مغازه ها جنس وجود دارد،همچنین مغازه دار ها نیز دکور مغازه خود را با آن رنگ ست می کنند

رنگ سال 97 چه رنگی می باشد

رنگ سال ۹۷ چه رنگی می باشد

امسال نیز با شروع سال رنگ بنفش که یکی از رنگ های محبوب سلطنتی می باشد در سایت قرار گرفت و به عنوان رنگ سال ۲۰۱۸ انتخاب شد.

نشانه ها و علاقه مندی های متولدین سال سگ.

رنگ مورد علاقه : فیروزه ای

حیوان مورد علاقه : سگ یا گوسفند

گُل مورد علاقه : همیشه بهار

درخت مورد علاقه : گیلاس

رایحه مورد علاقه : حنا

گیاه مورد علاقه : مرزنگوش

طعم مورد علاقه : گوشتی

ادویه مورد علاقه : میخک

جواهر تولد مورد علاقه : یاقوت

فلز مورد علاقه : سرب

عدد شانس مورد علاقه : ۹

آلت موسیقی مورد علاقه : گیتار

بهترین جفت برای رابطه :ببر، خرگوش، اسب

بدترین جفت باری رابطه : اژدها، بُز، خروس

 لینک منبع


اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز - سئو و بهینه سازی : نکا موزیک