خدمات اینترنتی آچار فرانسه طراحی سایت آچار فرانسه


استاندار خوزستان با اشاره به انجام اقدامات جهت آمادگی برگزاری اربعین حسینی(ع)، گفت: ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد ملی اربعین حسینی(ع) تصمیمات لازم برای برگزاری این مراسم را اتخاذ می‌کنند

شرط اصلی برگزاری مراسم اربعین

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در حاشیه نشست ستاد استانی اربعین حسینی(ع) که دیروز (۳۰ تیرماه) برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه تاکید شد که جلسات کمیته‌های این ستاد به طور مستمر تشکیل شود و آمادگی لازم برای برگزاری اربعین را فراهم کنند.

وی افزود: آنچه به ما ابلاغ شده، این است که تمهیدات لازم را برای برگزاری اربعین حسینی(ع) و استقبال از زائران فراهم کنیم.

شریعتی با اشاره به وضعیت شیوع کروناویروس، بیان کرد: اقدامات مورد نیاز باید انجام شود تا در صورتی که شرایط مهیا بود و تصمیم ستاد ملی بر این بود که مراسم اربعین حسینی برگزار شود، آمادگی لازم را داشته باشیم. اگر تصمیم دیگری اتخاذ شد نیز ما آمادگی لازم را ایجاد کرده‌ایم.

استاندار خوزستان گفت: مسیرهای زائران اربعین حسینی، مسیرهای صادراتی خوزستان هستند و این اقدامات تنها برای ایام اربعین حسینی(ع) نیست؛ در نتیجه، کارها به ویژه در حوزه زیرساختی باید مداوم انجام شود. امیدوایم کار با سرعت و جدیت بیشتری انجام شود.

وی افزود: برگزاری این مراسم به وضعیت بیماری در ایران و عراق بستگی دارد و در نهایت، ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد ملی اربعین حسینی(ع) تصمیمات لازم برای برگزاری این مراسم را اتخاذ می‌کنند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: جمارانSource link

باکس دانلود
QR Code
راهنمای نصب
توضیحات و مشخصات
مشخصات
سیستم مورد نیاز
نویسنده: a4fran3
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

نرم افزار های ضروری

تبلیغات متنی